Hakkımda

Kısaca Ugurolojik

Merhaba ben Uğur Özdemir ,1998  yılında Malatya’da doğdum.DPÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler,  mezunuyum. 2015’den beri Görsel Tasarım, Video Edit, Grafik Tasarım, Fotoğraf & Video Çekimi, Web Tasarım & Animasyon işleri ile uğraşmaktayım. Bir çok kez küçük işletmeler ve büyük işletmelere tasarım ve dijital pazarlama işlerinde görevde bulundum. Tasarım ve video edit  programlarını iyi kullanma yanında, tasarım kurallarına uygun işlerimi hazırlamaktayım.

Görsel tasarımı ve renk kullanımı alanında beyin algı ve psikoloji etkenlerini araştırdım ve bunları kendi başıma öğrenerek sürekli kendimi geliştirdim.Bunun yanı sıra dijital pazarlama ajanslarında ve diğer reklam sektörlerinde görevde bulundum.İngilizcem konuşmada iyi fakat yazmada kötü,Bunun yanı sıra Birleşmiş Milletlerinin belirlemiş olduğu 4. Sürdürebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda AIESEC projesiyle 1,5 ay Romanya’da görevde bulundum.Bunun yanı sıra 6 ülke gezerek tek İngilizce mi değil hayata bakış açımı değiştirdim.Hayatımın belkide dönüm noktası yurt dışında kendimi keşfetmemdi.Bu yüzden hem AIESEC Türkiye’ye hemde AIESEC Kütahya’ya bu fırsatı benimle buluşturdukları için teşekkürlerimi borç bilirim.

Misyonum ve Vizyonum

 

Misyon

Kalite ve fiyat oranlarını sağlayarak,bütçe dostu ve geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerin beklentilerini en üs düzeyde karşılamak

Vizyon

Yenilikçi,kaliteli ve farklı işleri ortaya koyan,Malatya ve Türkiye’de müşterilerle gerçek dijital pazarlamayı buluşturup,müşterilerin kendilerini ve işletmelerini güvende hissedeceği ve kazanabileceği ortamlar hazırlamak ve sektöründe en çok tercih edilen ve beğenilen marka olmak.

Sorularınız Var mı?

Başa dön